Niekdajší futbalista Filip Šebo už zavesil kopačky na klinec. V dobe, keď sa muži zo zeleného koberca oddávajú hudobnej modle, nevie nik povedať, kde Filip zakotví.

Djibril Cissé sa rozhodol ukončiť profesionálnu kariéru futbalistu, počas ktorej mal výhodné poukážky do holičstiev. Francúzov život sa však neskončil. Chce sa venovať svojej láske – diskdžokejstvu. Ako uvádza Krátky slovník slovenského jazyka, Cissé bude v kodifikovanej forme diskotekár a bude „odborne viesť diskotéku“.

Jeho kroky nasledoval ďalší loptový mág. Royston Drenthe, niekdajší člen Realu Madrid, sa v poslednej sezóne snažil zarábať v Emirátoch, po čom prišla tvrdá rana. Koniec s futbalom. Hor sa na rap.

Filip Šebo teraz skúša novú zábavku. Triatlon. Vraj ho to baví. No čo ak s tým sekne a vydá sa na dráhu hudobnej hviezdy? Po futbalovej a triatlonovej anabáze by mohol využiť svoju skvelú kondíciu pri dychových nástrojoch, ako hoboj či drumbľa. Neviem, či viete, ako vyzerá drumbľa. Je malá. A preto by sa Filipovi hodila pekne pod hustú vrstvu brady. Svojej povesti by tak nezostal nič dlžný. Nebolo by vidno, že hrá. Tak, ako to bolo pri futbale.

FOTO: YouTube.com